Youtube MP3 Dönüştürücü Program

3

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda çokca karşılaştığım youtube’daki videoları mp3′e çevirme işlemleri üzerine güzel bir program paylaşacağım.Benimde kullandığım bu program Ücretsiz Youtube MP3 Dönüştürücü programı gayet hızlı ve güzel dönüştürme işlemi yapıyor.Ses kalitesini düşürmeden mp3 uzantısına çevirebiliyorsunuz.

Program kullanımı da bir o kadar kolay tek yapmanız gereken Youtube adresindeki video linki programa eklemek gerisini program hallediyor.

Dönüştürme işlemi yapınca mp3 dosyasını nereye atacağınıda seçme imkanı sunuyor.

Ücretsiz olarak indireceğiniz bu program tamamen güvenlidir.Tamindir güvencesi ile rahatlıkla indirip kurabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2 Günümüzde kullanılan tüm işletim sistemlerine sorunsuz olarakta çalıştırabilirsiniz.

Youtube adresinden artık istediğiniz tüm şarkıları ve amtör klipleri mp3 olarak indirip istediğiniz yerde dinleme imkanı sunuyor.

Youtube mp3 dönüştürücü olarak kullanabileceğiniz bu başarılı program aynı zamanda sizlere tam olarak bir mp3 indirme programı çözümü sunmaktadır.Dilediğiniz kadar mp3 indirebilir en sevdiğiniz müzikleri mp3 olarak indirerek müzik arşivinize ekleyebilirsiniz.

Tüm dönüşümleri yüksek kalite modunda , asgari 128 kBit/s bir bitrate ile perfomans olacaktır.Normal bir platformda çok rahatlıkla dinleye bileceiğiniz kalitede indiriyor.

Programın boyutu 26.3 MB

Share.

About Author

Merhaba arkadaşlar ben Muhammet HARMANCI www.bildikce.com'un kurucusuyum,Bu siteyi tek başıma idare etmekteyim :). Sizlere yararlı konular paylaşmak için buradayız takipte kalın :)

3 Yorum

  1. tamindirden kopyaladığını belli etmeseydin ya da değiştirseydin bari. “Tamindir güvencesi ile rahatlıkla indirip kurabilirsiniz.”

    • Kardeşim bu yazı zaten tamindir in Programının tanıtımını yaptığım yazıdır.İndirme linkleri tamindire gidiyor zaten.Anlayacağım tanıtım yazısı bu.

Yorum Yaz