Doğa İçin Çal 4 Çıktı Dinle

2

Merhaba bildikce okurları.Blogumu aksattığım için sizlerden özür diliyorum.Aksatmamın sebebi gerek okul gerekse kaldığım yurdun internet problemleri olması.Uzun süredir paylaşımdan uzak kaldım fakat az kaldı o eski güzel paylaşımlar yapmaya devam edeceğim.

Bu yazım da sizlere doğa için çal 4 parçasını paylaşacağım.1,2,3 serisinde olduğu bu 4. parçasında da gayet güzel bir parça yapmışlar.

[pro-player width='560' height='300' type='video' image='http://www.youtube.com/watch?v=hJ-icfN0Ag0&feature=player_embedded' streamer='http://www.youtube.com/watch?v=hJ-icfN0Ag0&feature=player_embedded']http://www.youtube.com/watch?v=hJ-icfN0Ag0&feature=player_embedded[/pro-player]

Share.

About Author

Merhaba arkadaşlar ben Muhammet HARMANCI www.bildikce.com'un kurucusuyum,Bu siteyi tek başıma idare etmekteyim :). Sizlere yararlı konular paylaşmak için buradayız takipte kalın :)

2 Yorum

    • Semih kardeşim elimden geldiği kadar yeni ve kaliteli paylaşımlar yapmaya çalışıyorum buda onlardan bir tanesi :) Sitemi takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

Yorum Yaz